Skip to menu Skip to main content Skip to footer

Twój podręczny

przewodnik rowerowy

Projekt Go4Bike prezentuje unikalne połączenie tras rowerowych z zasobami kulturowymi regionu, w atrakcyjnej formie prezentacji multimedialnych – wirtualnych panoram, audio-przewodników, unikatowych fotografii czy interaktywnych map z dokładnymi opisami ścieżek i tras turystyki rowerowej.

Wszystko,
czego potrzebujesz
– niezbędnik turystyki rowerowej

Go4Bike to wiele propozycji tras wycieczek rowerowych, śladami fascynujących, ale czasem nieco zapomnianych obiektów, dokumentujących przeszłość regionu.

Wybieraj spośród wielu tras i wycieczek rowerowych, o różnych stopniach zaawansowania. Dla rodzin z dziećmi, na samodzielny wypad za miasto lub dłuższą wyprawę ze znajomymi.

illustration-image-go4bike

Odkrywaj zachodnie Mazowsze!

W swojej początkowej fazie projekt integruje różnorodne rodzaje zasobów kultury z infrastrukturą dedykowaną rowerzystom na obszarze powiatu warszawskiego zachodniego, tj. gmin: Błonie, Izabelin, Leszno, Łomianki, Ożarów Mazowiecki oraz Stare Babice. Wszystkie z nich zlokalizowane są na obszarze objętym Strategią Zintegrowanych Inwestycji Terytorialnych Warszawskiego Obszaru Funkcjonalnego.

Jedź i zwiedzaj ciekawe miejsca

W portalu prezentowane są zdigitalizowane informacje dotyczące zabytkowych obiektów, a także innych ciekawych miejsc o wartości historycznej, dzieł sztuki oraz pozostałych zasobów kulturowych.

Dla części obiektów dostępne są do pobrania pliki formatu Dublin Core.

Przeglądaj miejsca

Nie ominą Cię najciekawsze
wydarzenia!

Projekt udostępnia również kalendarium wydarzeń – wraz z funkcją przypominania – organizowanych przez lokalne instytucje kulturalne z terenu gmin objętych projektem.

Chcesz z nami współpracować? Zgłoś się do nas!

Więcej funkcjonalności po zalogowaniu

Zarejestruj się przez konto Facebooka lub Google’a.

Jako zarejestrowany użytkownik masz możliwość dodawania ulubionych tras, obiektów i wydarzeń do swojego indywidualnego planera i odczytywania ich w późniejszym czasie na urządzeniu mobilnym.

Dodatkowo, portal internetowy oraz aplikacja dostępne są w dwóch językach – polskim oraz angielskim.

Pobierz
bezpłatną aplikację

Uzupełnieniem portalu jest aplikacja mobilna, która umożliwi Ci dostęp do wdrożonych e-usług oraz pozwoli na sprawne korzystanie z funkcjonalności podczas podróży.

Aplikacja jest dostępna na urządzenia z systemem Android oraz iOS.

Projekt został zrealizowany przez Fundację Polish Heritage przy współfinansowaniu Unii Europejskiej (Europejski Funduszu Rozwoju Regionalnego)
w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020.

UE funds programe image
Flaga RP
Logo mazowsza
UE fundusze obraz

Pobierz aplikację
i ruszaj na rower!