Skip to menu Skip to main content Skip to footer

Blog

Pobierz aplikację mobilną Go4Bike

Aplikacja mobilna Go4Bike dostępna jest do pobrania w sklepach Google Play na telefony z systemem Android oraz App Store na urządzenia mobilne firmy Apple.

Aplikacje możesz bezpłatnie pobrać na swój telefon.

Sprawdzone trasy rowerowe w twojej kieszeni!

Aplikacja Go4Bike to połączenie sprawdzonych tras rowerowych z bazą zasobów kulturowych Mazowsza zachodniego. 

Dedykowana zarówno mieszkańcom regionu, jak i turystom, oferuje szeroki wachlarz interaktywnych map z dokładnymi opisami tras wraz z kontentem multimedialnym – prezentacjami, wirtualnymi panoramami, audioprzewodnikami czy unikalnymi fotografiami.

Go4Bike to kilkadziesiąt gotowych pomysłów na aktywne spędzenie czasu, a przy okazji zwiedzanie ciekawych, dotąd jeszcze nieodkrytych miejsc. Bogata baza obiektów z licznymi opisami i zdigitalizowanymi materiałami składa się na atrakcyjne propozycje wycieczek rowerowych.

Funkcje aplikacji obejmują przegląd tras, miejsc oraz lokalnych wydarzeń, które można zapisywać na swoim koncie w postaci planera lub pobierać ślady gpx bezpośrednio na urządzenie. Połączona z audio-przewodnikiem nawigacja poprowadzi użytkowników krok po kroku przez warte uwagi obiekty znajdujące się na trasie. Z Go4Bike można również korzystać przez przeglądarkę www oraz w trybie offline.

Go4Bike - Aplikacja mobilna

Aplikacja agreguje informacje z sześciu gmin powiatu warszawskiego zachodniego: Błoń, Izabelina, Leszna, Łomianek, Ożarowa Mazowieckiego oraz Starych Babic. Wszystkie z nich leżą na obszarze objętym Strategią Zintegrowanych Inwestycji Terytorialnych Warszawskiego Obszaru Funkcjonalnego.

Projekt został zrealizowany przez Fundację Polish Heritage i jest współfinansowany przez Unię Europejską (Europejski Funduszu Rozwoju Regionalnego) w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020.

App Store - Badge
Google Play Badge
UE funds programe image
Flaga RP
Logo mazowsza
UE fundusze obraz

Pobierz aplikację
i ruszaj na rower!